Przez trzy partie zawodniczki z Bielska-Białej jak równy z równym walczyły z wiceliderem rozgrywek. W trzecim secie przyjezdne prowadziły nawet 23:20, ale dały sobie wydrzeć wygraną.

W dwóch pierwszych setach rywalizacja była bardzo wyrównana i praktycznie do samego końca partii toczyła się punkt za punkt. W trzecim secie bielski zespół potrzebował jedynie dwóch punktów by sięgnąć po wygraną (23:20), ale ostatecznie dał sobie wydrzeć zwycięstwo w grze na przewagi. Ta sytuacja podłamała siatkarki z Bielska-Białej, które w czwartym secie wyraźnie spuściły z tonu.

W bielskim zespole najskuteczniejsza była Katarzyna Konieczna, która zdobył 16 pkt.

ŁKS Commercecon Łódź - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:1 (25:23, 26:28, 27:25, 25:14)

BKS: Jagieło, Pleśnierowicz, Konieczna, Mancuso, Grant, Sobolska, Lemańczyk (libero) oraz Świrad, Różański, Nowicka, Moskwa, Mucha.