29 punktów zdobył wczoraj dla bielskiego zespołu Oleg Krikun. Do wysokiej skuteczności w ataku rosyjski siatkarz dołożył dwa punkty po bloku oraz zagrywki. - Potrzebowaliśmy tej wygranej - mówi gracz meczu.

BBTS pokonał wczoraj w czterech setach ONICO Warszawa i do sześciu punktów zmniejszył stratę do miejsca barażowego o utrzymanie w Plus Lidzie. - To zwycięstwo jest dla nas bardzo ważne. Na pewno doda nam pewności siebie, pozwoli uwierzyć, że możemy walczyć i wygrywać - mówi nam Oleg Krikun.

Rosyjski atakujący zdobył wczoraj 29 punktów i wybrany został MVP. Atakował ze skutecznością 57 proc. dwa punkty zdobył po bloku oraz w polu zagrywki. Ze swojej dyspozycji jest zadowolony. - Mam nadzieję, że tak będzie do końca i będę robić wszystko, co możliwe, by zespół odnosił kolejne zwycięstwa - dodaje Krikun.

- Trenujemy bardzo ciężko i maksymalnie skupiamy się na treningach. To w końcu musiało przełożyć się na dobry wynik. Przeciwnik chyba też pochopnie uznał, że przyjeżdża tu po łatwe zwycięstwo. Być może to też miało wpływ na przebieg spotkania - zakończył 27-letni Rosjanin ukraińskiego pochodzenia.  

bak

Foto: BBTS