Trzecia drużyna siatkarskiej ekstraklasy kobiet okazała się zbyt silna dla BKS Profi Credit. W tabeli bielski zespół spadł na szóstę pozycję w lidze i powiększył stratę do miejsc gwarantujących walkę o medale.

Gospodynie dobrze rozpoczęły spotkania. Wyrównana rywalizacja trwała niemal do samego końca seta. Niestety. w kolejnej partii rzeszowianki odrobiły straty, by następnie objąć prowadzenie. Podobny przebieg miał set czwarty. BKS tylko do połowy seta był w stanie nawiązać wyrównaną rywalizację z przeciwnikiem.

BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:22, 15:25, 20:25, 20:25)

BKS: Pleśnierowicz, Konieczna, Grant, Mucha, Sobolska, Mancuso, Lemańczyk (libero) oraz Moskwa, Różański, Nowicka, Jagieło.