Kawał serducha i woli walki pokazali bielscy koszykarze, którzy w pewnym momencie spotkania przegrywali już różnicą 23 punktów! Ponad trzydzieści punktów dla gospodarzy rzucił Grzegorz Szybowicz.

Bielski zespół przegrał dwie pierwsze kwarty, a wszystkiemu winna była fatalna skuteczność. W pewnym momencie drugiej kwarty gospodarze przegrywali już różnicą 23 punktów, ale ostatecznie na przerwe zeszli przy mniejszen stracie (36:48). Po wznowieniu gry na parkiecie widzieliśmy zupełnie inny zespół.

Bielszczanie w kolejnyhc minutrach konsekwentnie odrabiali straty i ostatecznie wygrali różnicą czterech oczek. Najlepiej w zespole DAAS Basket Hills punktował Grzegorz Szybowicz, który rzucił 32 punkty.

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - KŚ AZS Gliwice 90:86 (18:23, 18:25, 27:15, 27:23)