Kolejne dwa punkty na swoim koncie zapisali siatkarze BBTS. Tym razem bielski zespół na wyjeździe pokonał Dafi Społem Kielce. Najlepszym zawodnikiem spotkania został Bartosz Janeczek (BBTS).

W pierwszej partii BBTS nie pozostawił złudzeń miejscowych, ale w drugiej i trzeciej odsłonie to zespół Dafi Społem poprawił swoją grę na tyle, że rozstrzygnęli te części gry na swoją korzyść. W czwartym secie mimo dwóch piłek meczowych (24:22) bielscy siatkarze oddali kielczanom inicjatywę. Chwilę później to gosspodarze mieli piłkę meczową, ale po świetne obronie Kajeta Marka piłka wpadła w pole. Kilkanaście sekund później seta zakończył Jakub Bucki asem serwisowym.

W tie-breaku zespół Pawła Gradowskiego postawił rywalom trudne warunki gry, ostatecznie po bloku na Jakubie Wachniku goście zdobyli dwa punkty do swojego dorobku w tabeli. To trzecie zwycięstwo z rzędu i trzecie w ciągu tygodnia.

Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został Bartosz Janeczek. Najwięcej punktów w BBTS zdobył Piotr Łukasik (22 pkt).

Dafi Społem Kielce - BBTS Bielsko-Biała 2:3 (17:25, 25:23, 25:22, 27:29, 10:15)

BBTS: Peacock, Łukasik, Cedzyński, Bucki, Janeczek, Gaca oraz Marek (libero) Macionczyk, Tarasow