Bielski zespół zrehabilitował się za porażkę na inaugurację sezonu i po tie-breaku pokonał KSZO Ostrowiec. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została Ola Jagieło.

Po pierwszej niezwykle zaciętej partii, w drugiej łatwe zwycięstwo odniósł BKS, który doprowadził tym samym do remisu. W dwóch kolejnych setach ponownie wpierw przewagę zdobywał zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego, a siatkarki Tore Aleksandersena goniły stan rywalizacji. W piątym secie miejscowe od początku przystąpiły do walki skoncentrowane i na swoje konto zapisały tie-break.

Najlepszą zawodniczką spotkania wybrała została Ola Jagieło (BKS).

BKS Profi Credit Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 (24:26, 25:13, 22:25, 25:20, 15:8)

BKS: Jagieło, Konieczna, Pleśnierowicz, Grant, Sobolska, Mucha, Lemańczyk (libero) oraz Różański, Nowicka, Moskwa