Siatkarki BKS Profi Credit zainaugurowały nowy sezon porażką. Gospodynie po odniesieniu zwycięstwa w pierwszym secie, w trzech kolejnych partiach dały się zdominować.

Start nowego sezonu był udany. Gospodynie wysoko wygrały pierwszego seta, ale w kolejnym zupełnie oddały pole do gry rywalkom. W dwóch ostatnich odsłonach spotkania podopieczne Tore Aleksandersena próbowały odgryźć się ekipie z Łodzi, ale zwłaszcza dobra zagrywka przyjezdnych nie pozwoliła na odrobienie strat.

Najlepiej punktującymi w bielskim zespole były Katarzyna Konieczna (19 pkt.) i Aleksandra Jagieło (14 pkt.).

BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź 1:3 (25:12, 17:25, 19:25, 17:25)

BKS: Jagieło, Konieczna, Mucha, Pleśnierowicz, Grant, Sobolska, Lemańczyk (libero) oraz Nowicka, Świrad, Różański.