Podbeskidzie prowadziło już 3:1, ale w końcówce dało sobie strzelić dwa gole. Tyszanie bramkę na wagę cennego remisu zdobyli już w doliczonym czasie spotkania.

Mecz jeszcze się dobrze nie rozpoczął, a Wojciech Fabisiak musiał wyciągać piłkę z siatki. Podbeskidzie do wyrównania doprowadziło przed przerwą. Bramkę do szatni zdobył Dimitrar Iliev, który w ostatnich dniach błyszczy formą. Po zmianie stron podanie Bułgara wykorzystał Paweł Tomaczyk, a do własnej bramki piłkę skierował Adrian Łuszkiewicz i wydawało się, że "Górale" zmierzają po wygraną.

Na sześć minut przed końcem tyszanie złapali kontakt, gdy do remisu doprowadził Piotr Ćwielong.

GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:3 (1:1)
Bramka: Fidziukiewicz (4'), Bogusławski (84'), Ćwielong (90') - Iliev (45'), Tomczyk (63'), Łuszkiewicz (69' samob.)

GKS: Dobroliński - Mańka, Biernat (62. Radzewicz), Tanżyna, Bogusławski, Abramowicz, Błanik (65. Kaczmarczyk), Łuszkiewicz, Matusiak, Ćwieląg - Fidziukiewicz (57. Zapolnik).

Podbeskidzie: Fabisiak - Oleksy,Wiktorski, Malec, Moskwik - Sobczak (70. Podgórski), Hanzel, Iliev (90. Magiera), Rakowski, Sierpina - Tomczyk (80. Kozak).