Wysokim zwycięstwem Drzewiarza Jasienica zakończyło się spotkanie tej drużyny z Polonią Marklowice. Bohaterem spotkania został Bartłomiej Rucki, autor dwóch bramek.

Wspomniany zawodnik, który zimą dołączył do drużyny beniaminka już w 9. minucie otworzył wynik spotkania. Wcześniej rzutu karnego nie wykorzystał jednak Anton Fizek, a w 18. minucie było już 1:1. Na kolejne trafienia w tej części rywalizacji zabrakło już czasu. Druga część spotkania rozpoczęła się od groźnej akcji gości, jednak po upływie godziny gry, to ponownie gospodarze za sprawą Ruckiego cieszyli się z prowadzenia. W 63. minucie trzecią bramkę ładnym strzałem z dystansu zdobył wychowanek jasienickiego Drzewiarza Filip Bonk, a po chwili technicznym lobem popisał się Łukasz Radomski.

Jeszcze w końcówce wynik rywalizacji ustalił Artur Łaciok, który powrócił do składu beniaminka po pauzie spowodowanej kartkami. W samej końcówce przed utratą bramki zespół miejscowych uchronił jeszcze Rafał Zieliński.

Drzewiarz Jasienica - Polonia Marklowice 5:1 (1:1)
Bramki: Rucki (9', 59'), Bonk (63'), Radomski (68'), Łaciok (73')

Drzewiarz: Zieliński - Fizek, Rac (46. Gumola), Sibouih, Rucki (79. Wojciechowski) - Foltyn, Romanowicz (61. Szczepanik), Lapczyk, Radomski, Łaciok(77. Adamus) - Bonk.