Dobrze spisali się zawodnicy PTS Janosik Bielsko-Biała na rozegranych w pierwszy weekend kwietnia w Poznaniu Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w Judo.

Natalia Pękala zdobyła zdobyła brązowy medal w kategorii wagowej do 78 kilogramów. Bielszczanka w swojej grupie zajęła drugiem miejsce ustępując jedynie późniejszej zwyciężczyni turnieju, Paulinie Dziopie z Czarnych Bytom. W półfinale Natalia nie sprostała innej zawodniczce Czarnych Bytom - Darii Tyman.

Dobry występ zanotował także Adrian Biel, który w kategorii do 73 kilogramów sklasyfikowany został na 11 pozycji wśród 38 startujących. Adrian wygrał swoje dwie pierwsze walki, jednak w trzeciej rundzie uległ późniejszemu zwycięzcy, Patrykowi Walczykowi z... Czarnych Bytom.