Kuźnia Ustroń przegrała z GKS-em Radziechowy Wieprz, jednak potknięcia lidera nie wykorzystała Spójnia Landek. W niedzielę zwyciężył Pasjonat Dankowice.

Starcie w Dankowicach lepiej rozpoczęli goście, którzy w 12. minucie spotkania wyszli na prowadzenie. Wyrównał dopiero na pięć minut przed przerwą bardzo aktywny tego dnia Łukasz Błasiak. Kilkanaście sekund później było już 2:1, a przed końcowym gwizdkiem arbitra groźnie uderzał jeszcze jeden z podopiecznych Artura Bierońskiego. Po zmianie stron zespół Morcinka ruszył do odrabiania strat, jednak losy spotkania mógł w 71. minucie rozstrzygnąć Błasiak. Ostateczne słowo należało jednak do Marcina Stasicy, który w doliczonym czasie gry przypieczętował wygraną dankowiczan.

Pasjonat Dankowice - Morcinek Kaczyce 3:1 (2:1)
Bramki: Błasiak (40'), Adamczyk (43'), Stasica (90') - Janulek (12')

O sobotnich spotkaniach w bielskiej lidze "okręgowej" pisaliśmy tutaj.