Bielskie siatkarki w czwartym secie prowadziły już różnicą kilku punktów i wygrana nad Muszynianką Muszyna była blisko. Ostatecznie lepsze w tie-breaku okazały się rywalki.

Szybko przegrany pierwszy set zadziałał bardzo mobilizująco na zespół z Bielska-Białej. W drugiej partii BKS Profi Credit szybko odrobił straty, a następnie zachował więcej zimnej krwi w trzeciej partii. Równie dobrze przyjezdne rozpoczęły kolejnego seta i szybko odskoczyły na kilka punktó muszyniankom. W pewnym momencie przewaga ekipy Tore Aleksanderena wynosiła już kilka punktów (11:15), ale wtedy do odrabiania strat wzięły się gospodynie, które ostatecznie doprowadziły do remisu.

W tie-breaku gra była bardzo wyrównana i praktycznie toczyła się punkt za punkt. W końcówce wojnę nerów wygrał zespół Muszyny, który sięgnął po zwycięstwo. Trwa seria bez zwycięstiwa drużyny z Bielska-Białej.

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:2 (25:16, 16:25, 23:25, 25:21, 22:20)

BKS: Handley, Mucha, Brzezińska, Trojan, Mikyskova, Moskwa, Wojtowicz.