W trzech setach przegrały w Dąbrowie Górniczej siatkarki BKS Profi Credit. Bielskie zawodniczki po raz ostatni wygrały w lidze już ponad miesiąc temu.

Pierwsza partia miała wyrównany charakter do środkowej części seta (12:11). Kolejno siedem punktów z rzędu zdobyły gospodynie, które od zwycięstwa rozpoczeły spotkanie. W drugim secie siedmiopunktową serię dąbrowianki powtórzyły przy stanie (18:18). Huśtawka formy bielskiej drużyny trwała w najlepsze w trzeciej części spotkania. W końcówce BKS Profi Credit zbliżył się do rywalek na punkt, ale ostatecznie nie udało się złapać kontaktu i bielski zespół poniósł porażkę w trzech setach.

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)

BKS: Perlińska, Mikyskova, Skrzypowska, Trojan, Gryka, Staniucha-Szczurek, Wojtowicz (libero) oraz Mucha, Pasznik, Brzezińska.