Trzy bramki przed przerwą zdobyli piłkarze Rekordu, których do zwycięstwa poprowadził duet Bartosz Woźniak-Dariusz Rucki. Biało-zieloni wciąż wiceliderami.

Strzelanie zapoczątkował już w 5. minucie kapitan gości. Bartosz Woźniak po zamieszaniu w polu karnym umieścił piłkę w siatce miejscowych. W 22. minucie "Woźny" odpalił po raz drugi, tym razem skutecznie wykorzystując podanie Mieczysława Sikory. Odpowiedź AKS-u przyszła niemal natychmiast, jednak to w dalszym ciągu gracze trenera Ireneusza Kościalniaka byli stronują dyktującą warunki gry na murawie. I tak w poprzeczkę trafił Woźniak, a Sikora nieco nonszalancko starał się wykończyć akcję Damiana Stolarczyka. Jeszcze przed przerwą trzecią bramkę strzałem głową zdobył Dariusz Rucki.

Po zmianie stron więcej bramek nie obserwowaliśmy, choć były ku temu okazję, że wystarczy wspomnieć choćby dwie okazje Krzysztofa Koczura. W samej końcówce dobrze w defensywie zaprezentował się również Piotr Jaroszek i bielszczanie wciąż na drugiej lokacie w czwartej lidze.

AKS Mikołów - Rekord Bielsko-Biała 1:3 (1:3)
Bramki: Woźniak (5', 22'), Rucki (40')

Rekord: Chwałka - Gaudyn, Jaroszek, Rucki, Grześ - Stolarczyk (59. Żyła), Jaroś, Woźniak (80. Papatanasiu), Maślorz - Sikora (66. Pidczenko), Koczur (71. Bojdys).

bak