BKS Profi Credit zaprezentował zespół, który w nowym sezonie powalczy w Orlen Lidze. Zespół prowadzony przez Mariusza Wiktorowicza ma znaleźć się w czołowej szóstce.

Na specjalnie wybudowanej scenie zgromadzonej publiczności zaprezentowały się wszystkie siatkarki BKS PROFI CREDIT i cały sztab szkoleniowy. Osiem nowych zawodniczek zespołu otrzymały meczowe koszulki, a po prezentacji "nowych twarzy" na scenie pojawiły się siatkarki, które przedłużyły umowę z bialskim klubem. Nie mogło zabraknąć także sztabu szkoleniowego na czele z Mariuszem Wiktorowiczem.

Do zgromadzonych kibiców przemówił prezes Andrzej Pyć. - Celem naszej drużyny jest grać ładnie i skutecznie. Chcemy znaleźć się w najlepszej szóstce ORLEN Ligi. A jeśli uda się osiągnąć coś więcej będziemy dodatkowo zadowoleni - mówił nowy sternik bielskich siatkarek.

- Cieszę się, że znów będę mogła grać dla tego klubu, do którego mam wielki sentyment. Zapraszam wszystkich na nasze mecze, z których pierwszy odbędzie się już w najbliższą sobotę - powiedziała bielska kapitan Joanna Staniucha-Szczurek.

Foto: BKS

db