Zakończyły się rozgrywki Drużynowych Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych. W klasyfikacji punktowej na pierwszej pozycji w kraju sklasyfikowany został klub z Bielska-Białej.

W rozgrywkach na szczeblu regionalnym, międzywojewódzkim i centralnym w ostatnim półroczu startowało ponad 100 klubów. Bielski klub w finałach reprezentowany był w pięciu kategoriach: skrzatki, młodziczki, kadetki, juniorki i kadeci zdobywając jako jedyny w Polsce cztery medale, w tym jeden złoty. W klasyfikacji punktowej BKT Advantage zajął pierwsze miejsce w Polsce zdobywając 370 punktów. Za bielskim klubem uplasował się AZS Poznań 360, Legia Warszawa 280 oraz Górnik Bytom 250 punktów.

Jak przyznaje trener Piotr Szczypka, na ten sukces złożyło się wiele czynników. - Chciałbym podziękować tenisistom naszego klubu oraz zawodnikom wypożyczonym: Magdzie Świerczyńskiej, Oli Wierzbowskiej, Karolinie Bartusek, Beacie Światłoń oraz Teodorowi Szpejankowskiemu, ich trenerom trenującym w Bielsku-Białej oraz w innych ośrodkach, rodzicom, gminie Bielsko-Biała oraz firmom nas wspierajacym: Strumet, Dom Maklerski BDM oraz Grupie Szpunar.