Pierwszego gola strzelili piłkarze BKS Stal, ale ostatnie słowo należało do Rekordu. Ostatecznie w bielskiej rywalizacji lepsi okazali się goście za sprawą gola Łukasza Szędzielarz.

Miejscowi na prowadzenie wyszli za sprawą uderzenie z rzutu wolnego wykonywanego przez Marcina Czaickiego. Odpowiedź biało-zielonych przyszła po przerwie. W przeciągu dwóch minut dwukrotnie niepilnowany w polu karnym Michał Bojdys skierował piłkę do bramki strzeżonej przez Krzysztofa Kozika.

Stal szybko wzięła się do odrabiani strat. Już po czterech minutach było 2:2, gdy faulowany w polu karnym był Kamil Karcz, a piłkę z jedenastu metrów skierował do siatki Damian Furczyk. Na dwie minut przed końcem szalę zwycięstwa na stronę Rekordu przechylił Łukasz Szędzielarz.

BKS Stal Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała 2:3 (1:0)
Bramki: Czaicki (35'), Furczyk (61' z karnego) - Bojdys (55', 57'), Szędzielarz (88')

BKS: Kozik - Dzionsko, Prokopów, Felsch, Radomski (90. Dudała) - Szczęsny, Furczyk, Czaicki, Karcz (79. Sobala), Caputa - Chrapek.

Rekord: Góra - Maślorz (74. Nagi), Bojdys, Rucki, Żołna - Gaudyn, Profic (46. Szędzielarz), Szymański, Sobik - Kubica (71. Hilbrycht), Hałat (64. Ogrocki).