W niedzielę 21 kwietnia w Pułtusku odbyły się Mistrzostwa Polski Pointfighting i light-contact Seniorów oraz Puchar Polski Pointfighting Kadetów Młodszych. W imprezie udział wziął bielski Beskid Dragon.

Klub reprezentowały zawodniczki: Magdalena Jabłońska, Natalia Lemańska, Julia Setla i Marta Jabłońska. Mistrzynią Polski poinfighting`u i light-contact`u w kat. wagowej 70 kg została zasłużenie Marta Waliczek, wicemistrzynią Polski light-contact`u w kat. wagowej +70 kg została Magdalena Jabłońska, która wywalczyła także trzecie miejsce w pointfighting`u. Wśród kadetów młodszych w kat. wagowej 37 kg Natalia Lemańska wywalczyła drugie miejsce, zaś Julia Setla zajęła trzecią lokatę. Jak przyznają trenerzy klubu, każdy z tych sukcesów jest efektem ciężkiej pracy i wspaniałych walk.

W najbliższych dniach Beskid Dragon czeka start w Ostrowcu Świętokrzyskim podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców w kick-light oraz Puchar Świata w Austrii.