- Chcemy, by bielska siatkówka wróciła na należne jej miejsce - deklaruje Andrzej Pyć. Nowy prezes bialskich siatkarek stawia przed sobą ambitne cele.

Zgromadzonym na konferencji dziennikarzom przedstawiony został nowy zarząd Bialskiego Klubu Sportowego SA, który od 1 lipca tworzą prezes Andrzej Pyć oraz członek zarządu Jacek Zięba. - Będziemy robić wszystko, by wyniki pierwszej drużyny były lepsze niż miało to miejsce w ostatnich latach. Nie możemy zagwarantować, że już w tym sezonie sięgniemy po medal mistrzostw Polski, ale chcemy by stało się to jak najszybciej i trwało jak najdłużej. Po odejściu Aluprofu, który przez długie lata był sponsorem tytularnym naszej drużyny, powstała luka, którą jako nowy Zarząd musimy zapełnić, by poprawić i ustabilizować nasze finanse - powiedział prezes Andrzej Pyć.

- Najbliższy sezon będzie już czwartym, w którym Hydro ZPNHS współpracuje z bialskim klubem. Rozpoczynaliśmy od tytułu Sponsora Silver i stopniowo pięliśmy się w górę. Gdy otrzymałem propozycję wejścia w skład Zarządu, uznałem, że mogę się przydać i pomóc w rozwoju Spółki i pierwszego zespołu - powiedział Jacek Zięba.

db