W ubiegły weekend w Warszawie rozegrano mistrzostwa Polski Juniorów, w których podopieczni bielskiego klubu squasha ENJOY zdobyli trzy medale.

Startujący w ośmiu kategoriach bielszczanie zdobyli aż trzy medale rywalizując ze sporą konkurencją. Bielski klub Enjoy wystawił czternastu zawodników w grupach wiekowych 9-19 lat, a więc w najszerszym możliwym przedziale.

Pochodzący z Zakopanego a na co dzień trenujący w naszym mieście Maksymilian Wielgus nie stracił seta w całym turnieju pokonując pozostałych zawodników w trzech szybkich setac. Mateusz Szewczyk, który rozpoczął swoją przygodę ze squashem niecałe pięć lat temu zdobył srebrny medal. W kategorii chłopców do lat 13 brąz zdobył Nataniel Hernas, którego mecz uznano za najciekawszy i najbardziej zacięty w całym turnieju, gdzie ze stanu 0:2 po zaciętej walce udało mi się wygrać 3:2.

Kajetan Lipski, który dopiero co zmienił kategorię na wyższą startując aktualnie w U15 zajął wysokie szóste miejsce. W kategoriach dziewczęcych Linda Gut zajęła także szóstą lokatę po emocjonujących pojedynkach. W najmłodszych kategoriach klub z Bielska-Białej wystawił prawie dziesięć osób co świadczy o sporym potencjale klubu.