Siatkarzom BBTS było obojętne z kim zagrają o finał zmagań play-off w pierwszej lidze. W piątym spotkaniu lepszy od MKS-u Będzin okazał się Pekpol Ostrołęka.

W ligowych spotkaniach bielszczanie na wyjeździe musieli uznać wyższość gospodarzy, choć ulegli w Ostrołęce dopiero po tie-breaku. W Bielsku-Białej przyjezdni odnieśli zwycięstwo w czterech setach, tak więc najbliższy rywal podopiecznych trenera Janusza Bułkowskiego ewidentnie "nie leży" siatkarzom BBTS. Warto pamiętać o drodze jaką oba zespoły musiały pokonać by awansować do półfinału play-off. Gospodarze weekendowych zmagań w trzech spotkaniach stosunkowo gładko uporali się ze Ślepskiem Suwałki, ostrołęczanie dopiero w środę po piątym spotkaniu wyeliminowali MKS Będzin.

Dwa pierwsze spotkania odbędą się w najbliższy weekend w hali przy ul. Bratków 16. W sobotę siatkarze rywalizować będzie o godz. 17.00, a w niedzielę o 11.00. Do wygrania są dwie podwójne wejściówki na sobotnie oraz niedzielne zawodowy. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy... wysłać maila na adres: [email protected].

bak