Na przełomie stycznia i lutego w Puszczykowie doszło do turnieju najlepszych tenisistów w kat. do lat 10. W zawodach medale zdobywali zawodnicy bielskiego klubu BKT Advantage.

Klub z Bielska-Białej w Puszczykowie reprezentowali: Mikołaj Migdalski, Jakub Jędrzejczak i Jakub Tomasiak. W turnieju gry pojedynczej chłopcy w komplecie awansowali do trzeciej rundy. Na tym etapie Tomasiak uległ najwyżej rozstawionemu Tomaszowi Berkiecie 1/6, 3/6, a Migdalski przegrał z Leonem Zaorski 0/6, 4/6. Z kolei Jędrzejczak pokonał Oliviera Zygmunta 6/1, 6/1, a w ćwierćfinale wyeliminował Zaorskiego 6/0, 6/1 i zapewnił sobie brązowy medal.

W turnieju gry podwójnej do ćwierćfinału awansowali Mikołaj Migdalski i Kuba Jędrzejczak oraz Kuba Tomasiak w parze z Marcinem Andrzejczakiem. Mikołaj z Kubą ograli parę Ostrowski/Kucharski 6/2, 6/2 i awansowali do fazy medalowej. Niestety, duet Tomasiak/Andrzejczak w dramatycznych okolicznościach przegrali w tej fazie zawodów z parą Kowalski/Michałowski 6/4, 6/7, 8/10. W półfinale para Migdalski/Jędrzejczak uległa parze Frydrych/Berkieta 3/6, 5/7, ale wywalczyła brązowy medal.

db