W pierwszy weekend lutego o tytuł zwycięzcy Red Bull Zjazd na Krechę będzie można powalczyć w Szczyrku. Impreza ta to przede wszystkim doskonały pomysł na aktywny, zimowy weekend ze znajomymi.

Red Bull Zjazd na Krechę to jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń zimowych w Polsce. Podczas każdego z czterech przystanków, na linii startu stają najszybsi narciarze i snowboardziści, jednak pełne zaciętej walki przejazdy dostarczają nie lada emocji nie tylko zawodnikom, ale również zgromadzonej wokół tras publiczności. Widowiskowe wyścigi, podgrzewająca atmosferę muzyka oraz przygotowane przez partnerów imprezy miasteczko eventowe z licznymi atrakcjami sprawiają, że podczas Red Bull Zjazd na Krechę nie sposób się nudzić.

- Zabawa jest super! Świeci słońce, gra fajna muzyka, wkoło pozytywni ludzie. Nawet jeśli nie zajmę do-brego miejsca na podium, wiem, że ten dzień zaliczę do udanych - relacjonowała ubiegłoroczny przystanek w Białce Tatrzańskiej 25-letnia Ania, jedna z uczestniczek zawodów.

Warto już teraz zajrzeć na stronę www.redbull.pl/zjazdnakreche i zarejestrować się do udziału w wyścigu. By wystartować w wyścigu nie trzeba być zawodowcem, niepotrzebny jest również profesjonalny sprzęt. Wystarczy mieć skończone 16 lat, sprawne narty lub deskę snowboardową i dość odwagi, by zmierzyć się z najszybszymi. Jest o co walczyć, bo na zawodników biorących udział w tegorocznej edycji, poza wieczną chwałą zwycięzcy Red Bull Zjazd na Krechę, czekać będą również nagrody ufundowane przez sponsorów imprezy - firmy GoPro, Head, Quiksilver oraz Roxy.

Harmonogram Red Bull zjazd na krechę 2016:
30 stycznia - Zieleniec, stok Gryglówka
6 lutego - Szczyrk, Juliany
13 lutego - Zakopane, Polana Szymoszkowa

db