W dniach 16-17 styczeń na kortach bielskiego klubu BKT Advantege odbyły się Mistrzostwa Śląska, w których wzięło udział ponad trzydziestu tenisistów z całego województwa śląskiego.

W ćwierćfinałach dziewcząt zameldowało się aż pięć tenisistek bielskiego klubu: Weronika Domańska, Paulina Bąk, Zuzanna Kosowska, Zuzanna Wieliczka i Natalia Szczepaniak. Do półfinału awansowała Weronika Domańska i Natalia Szczepaniak. W półfinale Natalia uległa Zofii Bukowiec (CHTT Chorzów) 6:7, 1:6. W drugim półfinale Weronika ograła Weronikę Durską (KS Górnik Bytom) 6:3, 6:1.

W finale swoje rozstawienie w turnieju potwierdziła Weronka Domańska, która po bardzo zaciętym i wyrównanym spotkaniu ograła Zofię Bukowiec w trzech setach i zdobyła tytuł mistrzyni Śląska.

W grze pojedynczej chłopców do strefy ćwierćfinałowej dotarli: Jakub Jędrzejczak i Szymon Kaszowski. Niestety, już na tym etapie zawodnicy bielskiego klubu musieli uznać wyższość przeciwników. Kuba uległ późniejszemu zwycięzcy całego turnieju Nikodemowi Barcikowi 3:6, 1:6, a Szymon musiał uznać wyższość Maciejowi Klasińskiemu 2:6, 2:6.