Pierwszy seniorski sukces odniosła w ostatnich dniach Magda Zajda na kortach w Poznaniu. Zawodniczka bielskiego klubu tenisowego BKT Advantage bez trudu pokonała konkurentki.

W turnieju seniorów w Poznaniu bardzo dobrze zaprezentowała się Magda Zajda (na zdjęciu). W grupie pokonała Julię Przybylską 6/0, 6/0, Martę Gałkę 3/6, 6/2, 10/6 oraz Jaśminę Kostek 6/2, 6/4.

W turnieju OTK skrzatów w Zabrzu bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki bielskiego klubu BKT ADvantaege - Karina Gustowska i Weronika Domańska. Weronika dotarła do ćwierćfinału po drodze pokonując Emilię Durską (Silesia Club Bytom) 5/7, 6/4, 10/6. W ćwierćfinale nie dała rady Zuzannie Kubacha (Angie Puszczykowo) 1/6, 2/6. Z kolei Karina pokonała Darię Lang (KTA Wrocław) 6/4, 6/4, Jowanę Kołowrotkiewicz (AZS Wrocław) 6/0, 6/0. W półfinale okazała się lepsza od Zuzanny Jeschke (Olimpia Poznań) 6/2, 1/6, 10/6, a w finale nie dała już rady Rozalii Gruszczyńskiej (KKS Kraków)

W grupie finałowej o miejsca 1-4 pokonała Martynę Kubkę 6/4, 6/2, przegrała z Martą Dybą 2/6, 2/6. Czeka Ją jeszcze pojedynek z Joanną Zawadzką.