Dwie minuty wystarczyły by zawodnicy w biało-zielonych strojach kompletnie rozbili gości z Głogowa. Kolejne zwycięstwo pozwoliło bielszczanom umocnić się na pozycji lidera.

Po początkowej dominacji gości, którzy szybko zdobyli bramkę, do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Rekordu. Po kwadranse gry po akcji Douglasa formalności z bliska dopełnił Artur Popławski doprowadzając do remisu. Po kolejnych niespełna 90 sekundach było już 2:1 po uderzeniu z dystansu Michał Marek. W kolejnej minucie tym razem Radek Polasek zachował zimną krew i wpisał się na listę strzelców.

W drugiej połowie obie drużyny miały swoje szanse. Rekord był bliski powiększenia przewagi przede wszystkim po sytuacjach Pawła Machury i Artura Popławskiego. Goście szukali swoich szans w kontrach. Decydująca akcja dla losów spotkania miała miejsce w 33. minucie gry. Po zagraniu Michała Długosza, w wyniku którego został sfaulowany Rafał Franz, a rzut karny zamienił na gola Piotr Szymura.

Rekord Bielsko-Biała - KGHM Euromaster Chrobry Głogów 4:1 (3:1)
Bramki: Popławski (15'), Marek (16'), Polasek (17'), Szymura (33' z karnego)

Rekord: Nawrat - Janovsky, Machura, Polasek, Franz, Wachuła, Popławski, Douglas, Marek, Szymura, Łysoń.