Wysokim zwycięstwem BKS-u Stali Bielsko-Biała zakończył się środowy mecz sparingowy na tzw. "Górce", gdzie podopieczni Jana Furlepy podejmowali czwartoligową Wisłę Ustroniankę.

Pojedynek znakomicie rozpoczęli trzecioligowcy, a konkretniej Michał Warchał. Junior BKS-u Stali dwukrotnie w 20. oraz 29. minucie znalazł sposób na pokonanie bramkarza gości. W odpowiedzi na cztery minuty przed przerwą Janusz Bąk zdobył kontaktowe trafienie dla wiślan. Gdy wydawało się, że do szatni obie ekipy zejdą przy stanie 2:1 kolejne trafienie w okresie przygotowawczym zaliczył... Piotr Czak.

Po zmianie stron szybko kolejną bramkę zdobyli bialanie, a konkretniej skrzydłowy Maksymilian Wojtasik. W kolejnych minutach gracze trenera Furlepy dyktowali warunki gry na murawie, jednak bramkę zdobyli goście z Wisły. Sebastian Juroszek wykorzystał prostopadłe podanie z głębi pola. W 86. minucie spotkania wynik rywalizacji ustalił Marcin Kocur.

BKS Stal Bielsko-Biała - Wisła Ustronianka 5:2 (3:1)
Bramki: Warchał (20', 29'), Czak (45'), Wojtasik (51'), Kocur (86') - Bąk (41'), Juroszek (83')

BKS: Kozik - Gęsikowski, Sieńkowski, Mikoda, Lech - Czak, Klupa, Caputa, Brychlik - Warchał, Wojtasik oraz Góra, Zdolski, Gęsikowski, Boczek, Antczak, Czaicki, Wójcik, Rucki, Wojtasik, Olszowski, Kocur.