W Piotrkowie Trybunalskim odbyły się mistrzostwa Polski do lat 10. W zawodach wystąpiły dwie zawodniczki BKT Advantage Bielsko-Biała: Weronika Domańska i Zuzia Kosowska.

W turnieju gry pojedynczej Zuzia przegrała w drugiej rundzie z Sonią Pieczyńską 3:4, 2:4, a Weronika pokonała Joannę Strzelecką 4:0, 4:1. W trzeciej rundzie Weronika nie dała szans Alyssie Straszewskiej zwyciężając 4:0, 4:0. W ćwierćfinale pokonała Weronikę Ewald 4:2, 4:1. W półfinale nie dała już rady najwyżej rozstawionej Darii Górskiej przegrywając 0:4, 2:4. Brązowy medal Weroniki to jednak duży sukces i pozytywny bodziec do dalszego ciężkiego treningu.

W turnieju gry podwójnej Weronika w parze z Julią Kiwior w ćwierćfinale pokonały Zuzię Kosowską, która grała z Nadią Majewską 4:0, 4:1. Wcześniej para Domańska/Kiwior pokonały parę Gołda/Nadajewska 4:0, 4:0, a para Kosowska/ Majewska pokonały Głowacką/Kuczyńską 4:3, 4:1. W półfinale Weronika z Julią pokonały parę Ewald/Twarowska 4:2, 4:1. W finale „nasze” zawodniczki pokonały parę Górska/Pawłowska 3:4, 4:0, 10:6 i zdobyły tytuł mistrzyń Polski.