W Sobocie k. Poznania odbyły się mistrzostwa Polski młodzików. W zawodach wystąpiła duża grupa zawodników BKT Advantage: Ola Nadajewska, Jakub Pala, Sebastian Snopczyński i Andrzej Kuś.

W turnieju gry pojedynczej chłopcy wystąpili w trzystopniowych eliminacjach. Do turnieju głównego przebił się Jakub Pala, gdzie niestety uległ po wyrównanym meczu Jakubowi Fedorowiczowi (GAT Gdańsk) 6/3, 3/6, 4/6. Ola pokonała Olę Rychlewską (Legia Warszawa) 7/5, 6/1 i Zuzannę Szczepańską (Masters Inowrocław) 6/3, 6/4. W walce o medal nie sprostała Dominice Szczotce (ChTT Chorzów) 6/4, 3/6, 2/6.

W grze podwójnej Ola w parze z Julią Wędrochą (ChTT Chorzów) dotarły do finału. Po drodze pokonały pary Derecka/Habrych 6/1, 6/0, Chmielowska/Ejsmont 6/1, 7/5 oraz Baszak/Okopniak 7/6, 4/6, 10/8. W walce o złoty medal nie sprostały parze Wierzbowska/Kubka 3/6, 2/6.