Pod koniec pierwszej połowy groźny strzał oddał Maciej Iwański, a po przerwie na boisku dominowali już goście. Ruch Chorzów pewnie zwyciężył na stadionie w Bielsku-Białej.

Kilka minut po zmianie stron Ruch wykonywal trzy rzuty rożne z rzędu. Po kolejnym dośrodkowaniu w pole karne Marka Zieńczyka, bielska defensywa nie upilnowała Rafała Grodzickiego, ktory otworzył wynik spotkania. Po godzinie gry było już 2:0. Po raz kolejny w roli asystenta wystąpił Zieńczuk, który obsłużył świetnym podaniem Rołanda Gigołajewa. Rosjanin nie miał problemów z pokonaniem Richarda Zajaca.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów 0:2 (0:2)
Bramki: Grodzicki (52'), Gigołajew (61')

Podbeskidzie: Zajac - Górkiewicz (67. Cisse), Adu Kwame, Stano, Kolcak - Sokołowski, Deja (73. Trochim), Iwański, Śpiączka (59. Kolodziej), Chmiel - Demjan.

Ruch: Putnocky - Konczkowski, Grodzicki, Helik, Szyndrowski - Zieńczuk (90. Kowalski), Surma, Babiarz, Starzyński, Gigołajew (90. Visnakovs), Kuświk (86. Efir).