Grający na wjeździe Rekord wysoko pokonał w bielskich derbach rezerwy Podbeskidzia. Gole dla gości strzelali Bartosz Woźniak, Adrian Olszowski oraz Andrzej Maślorz.

Sobotnie spotkanie przez pełne 90 minut toczone było pod dyktando piłkarzy Wojciecha Gumoli, którzy już w pierwszej połowie dwukrotnie pokonałi Sebastiana Madejskiego. Prostopadłe podanie w 13. minucie wykorzystał Bartosz Woźniak, a przed przerwą skrzydłem popędził Mieczysław Sikora, który dośrodkował w pole karne wprost do Adriana Olszowskiego. Były zawodnik Podbeskidzia zdobył gola na 2:0.

Po zmianie stron do bramki "Górali" trafił jeszcze Andrzej Maślorz, a odpowiedział Leszek Kuszmider.

Podbeskidzie Bielsko-Biała II - Rekord Bielsko-Biała 1:3 (0:2)
Bramki: Kuszmider (90') - Woźniak (13'), Olszowski (39'), Maslorz (70')

Podbeskidzie II: Madejski - Łaciak (84. Zelek), Pietrasiak, Kareta (58. Byrski), Chojnacki (72. Kowaliczek), Kuszmider, Jonkisz, Walkiewicz, Trochim, Śpiączka, Cisse (64. Wajdzik).

Rekord: Góra - Gaudyn, Profic, Rucki, Żołna (56. Waliczek), Sikora, Szędzielarz, Kubica, Sobik (67. Maślorz), Woźniak (62. Szymański), Olszowski (71. D. Rupa).