Wysokim zwycięstwem BKS Stal zakończyło się derbowe spotkanie z rezerwami Podbeskidzia. Po dwie bramki dla ekipy Rafała Góraka zdobywali Kamil Karcz i Filip Wiśniewski.

Derbowy pojedynek lepiej rozpoczęli goście. Już na samym początku bramkę zdobył Wojciech Trochim, ale odpowiedź trzeciej siły rozgrywek była błyskawiczna. Dziesięć minut poźniej na 1:1 trafił Kamila Karcz, a po chwili Sebastian Madejski skapitulował po raz drugi, gdy do siatki trafił Filip Wiśniewski. Ten sam duet zawodników przed przerwą jeszcze raz zdobywał gole dla bialskiej Stali.

Wcześniej rozmiary porażki zmniejszyl Idrissa Cisse. W doliczonym czasie gry bramkę z karnego zdobył Damian Zdolski.

BKS Stal Bielsko-Biała - Podbeskidzie Bielsko-Biała II 5:2 (4:2)
Bramki: Karcz (12', 40'), Wiśniewski (13', 31'), Zdolski (90' z karnego) - Trochim (3'), Cisse (26')

BKS: Kozik - Dzionsko, Szczurek, Dancik, Zdolski - Uzoma (62. Caputa), Czaicki, Sobala, Karcz (63. Szumilas), Brychlik (79. Rucki) - Wiśniewski (88. Wójcik).

Podbeskidzie II: Madejski - Pietrasiak, Mazan, Łaciak (80. Zelek), M. Felsch - Kareta, Trochim, Jonkisz, Kuszmider (70. Gajda)-  Chrapek (12. Byrski), Cisse.