Nie udała się bielskim siatkarzom wyprawa do Kędzierzyna-Koźla, gdzie BBTS ATH rywalizował o awans do czołowej czwórki Młodej Ligi. Goście nie nawiązali równorzędnej walki.

Tylko w drugiej odsłonie rywalizacji podopieczni trenera Wojciecha Gradowskiego byli w stanie nawiązać wyrównaną walkę z ZAKSĄ. W dwóch pozostałych partiach pojedynku zespół z Bielska-Białej nie był równorzędnym rywalem dla gospodarzy, którzy korzystali głównie na słabej skuteczności bielskich przyjmujących.

Miejsowi zwycięstwem wyrównali stan rywalizacji w dwumeczu. Wobec tego o awansie do dalszych gier zadecydował tzw. złoty set. W nim również lepsi okazali się kędzierzynianie.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS ATH Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:23, 25:18) złoty set: 15:7

BBTS ATH: Miarka, Smolana, Siek, Madej, Pacławski, Czerwiński, Czauderna (libero) oraz Pihan, Marek, Grad, Wróbel.