- Na ten moment Polonia po prostu stoi na wyższej półce od nas - komentuje niedzielną porażkę z wiceliderem Dariusz Rucki. Bielski zespół w sobotę zmierzy się z Odrą Opole.

Kapitan biało-zielonych z boku przyglądał się rywalizacji. Czego zabrakło w meczu z wiceliderem? - Gdyby wskazać ten jeden decydujący element, to były to umiejętności czysto piłkarskie. Polonia Bytom jest klasowym zespołem i w niedzielę potwierdziła to na naszym boisku. Wracając do zasadniczej części pytania, istotnie zabrakło nam wszystkiego po trosze, ale chyba najbardziej jakości z przodu i z tyłu.

- Popełniliśmy błędy, których nie potrafiliśmy zrównoważyć. Nie mieliśmy argumentów na Polonię, bo  gra w defensywie nie odbiegała jakoś znacząco od tego co dotąd prezentowaliśmy. Choć trzeba zauważyć doskonałą postawę w bramce Pawła Góry. Natomiast o ile zawsze tworzyliśmy sytuacje pod bramką rywali, to tym razem nie zagroziliśmy specjalnie wiceliderowi. Nie byliśmy gorsi od rywali w sferze wolicjonalnej, ale w tej stricte futbolowej - tłumaczył kapitan Rekordu w rozmowie ze stroną klubową.

db