W miniony weekend w Zawadzkim na Opolszczyźnie została rozegrana XXI edycja Pucharu Rady Regentów w karate WKF.  Znakomicie zaprezentowali się najmłodsi zawodnicy Atemi.

Reprezentanci bielskiego klubu w konkurencjach indywidualnych i drużynowych wywalczyli łącznie siedemnaście medali: pięć złotych, sześć srebrnych i pięć brązowych, co uplasowało ich na 3. pozycji w końcowej klasyfikacji medalowej.  W zawodach wzięło udział około 350 zawodników z 30 klubów z całego kraju.

Złote medale zdobyli: Wiktoria Toś w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 8 lat, Daniel Fulara w konkurencji kata indywidualne chłopców 11 lat, Anna Kowalska w konkurencji kata indywidualne młodziczek 12-13 lat oraz drużyna kata dziewcząt 10-13 lat w składzie: Emilia Ścieszka, Kaja Bednarowicz i Aleksandra Tkaczyk oraz chłopców 10-13 lat w składzie: Krzysztof Karwowski, Daniel Fulara i Kacper Ołownia.

Srebrne medale zdobyli: Kacper Wróbel w konkurencji kumite indywidualne chłopców 9 lat, kat. wag.(-35kg), Kaja Bednarowicz w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 10 lat, Krzysztof Karwowski w konkurencji kata indywidualne chłopców 9 lat, Aleksandra Tkaczyk w konkurencji kumite fantom 10 lat oraz drużyny kata dziewcząt 10-13 lat w składzie: Marta Wróbel, Emilia Wróbel, Wiktoria Olma i chłopców 9 lat i młodsi w składzie: Andrzej Sołtys, Szymon Sołtys i Igor Adamiecki-Oleś.

Brązowe medale zdobyli: Sebastian Tkaczyk wkonkurencji kata indywidualne chłopców 8 lat, Krzysztof Karwowski w konkurencji kumite indywidualne chłopców 9 lat w kat. wag.(+35kg), Kacper Ołownia i Krzysztof Karwowski w konkurencji kata indywidualne chłopców 10 lat oraz drużyna kata dziewcząt 9 lat i młodsze w składzie: Wiktoria Toś, Aleksandra Toś i Marlena Kępys.