Szybko powetowali sobie ostatnią porażkę koszykarze DAAS Basket Hills, którzy u siebie wysoko pokonali zespół z Katowice. Debiut zaliczył kolejny junior bielskiej ekipy.

Początek spotkania nie był najlepszy w wykonaniu bielskiej druzyny. Bardzo słaba skuteczność rzutów z dystansu nie pozwalała gospodarzom zbudować większej przewagi punktowej. Dopiero w drugiej kwarcie koszykarze Basket Hills podkręcili tempo gry i na przerwę mogli się udać z ponad dwudziestopunktowym prowadzeniem. Po przerwie miejsowi kontrolowali przebieg gry, a na parkiecie szansę debiutu w rozgrywkach seniorskich otrzymał 16-letni junior Kamil Jurzak.

Najskuteczniejszym zawodnikiem bielskiej drużyny był Dariusz Reinhard, który zdobył 16 pkt.

DAAS Basket Hills Bielsko-Biala - KKS Mickiewicz Katowice II 94:67 (17:14; 28:9; 21:19; 28:25)