Wysokim zwycięstwem nad przedstawicielem bielskiej okręgówki zakończył się ostatni zimowy sparing Drzewiarza Jasienica. Wszystkie bramki w test-meczu padały po przerwie.

Strzelanie dopiero w drugiej połowie rozpoczął Daniel Jakowenko, który wykorzystał świetnie dogranie Adama Kozielskiego. Po godzinie gry było już 2:0, gdy na listę strzelców wpisał się były napastnik BKS Stal po sprytnej asyście Krzysztofa Koczura. Sześć minut później z okolicy dziesiątego metra na strzał zdecydował się Dmytro Pidchenko, który zaskoczył Joachima Miklera zdobywająć trzecią bramkę.

Wynik spotkania w końcówce ustalił Dominik Zieliński.

Drzewiarz Jasienica - Kuźnia Ustroń 4:1 (0:0)
Bramki: Jakowenko (52'), Kozielski (60'), Pidchenko (66'), Zieliński (88')

Drzewiarz: Żerdka - Kliber (46. Lapczyk), Romanowicz, Czyż, Basiura (46. Łoś) - Sekuła (46. Jakowenko), Papatanasiu (50. Pidchenko), Zieliński (50. Ł.Kościelniak), Jasiński ((46. Grześ) - Koczur, Kozielski (69. Zieliński).