BKS Aluprof przegrał w czterech setach z Muszynianką Muszyna. Zwycięstwo dawało by bielszczankom szansę na zajęcie lepszej pozycji na zakończenie fazy zasadniczej.

Porażka z bezpośrednim przeciwnikiem w ligowej tabeli ostatecznie przekreśla szanse bielszczanek na poprawienie pozycji przed fazą play-off. "Stalówki" tylko w trzeciej partii były w stanie przeciwstawić się sile gospodyń, które w poprzednim secie wysoko rozgromiły zespół Leszka Rusa. Porażka ta sprawia, że BKS Aluprof na pewno zajmie piątą pozycję na koniec fazy zasadniczej siatkarkiej ekstraklasy.

Muszynianka Muszyna - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:22, 25:11, 13:25, 25:19)

BKS: Horka, Lis, Beier, Trojan, Muhlsteinova, Łyszkiewicz, Wojtowicz (libero) oraz Bamber-Laskowska, Wilk, Strózik, Pelc, Piśla.