Pracowite święta mają za sobą siatkarze BBTS. Już w poniedziałek podopieczni Janusza Bułkowskiego spotkali się na treningu. Atmosfera w drużynie jest znakomita, a my mamy dla Czytelników konkurs z biletami do wygrania!

Przygotowania do sobotniego starcie ze Ślepskiem Suwałki, bielszczanie rozpoczęli już w Lany Poniedziałek. - Spotkaliśmy się wczoraj na tzw. "rozruchu", musieliśmy się trochę wypocić - mówi trener Bułkowski. - Jak na końcówkę sezonu zespół jest w dobrej dyspozycji. Wiadomo, że każdego coś tam pobolewa, są mikrourazy. Ale jedynie Dawid Michor, który skręcił kostkę wypadł ze składu. W pełni zdrów jest już z kolei Adam Swaczyna, który normalnie trenuje. Można więc powiedzieć, że trenujemy w najsilniejszym składzie.

Przed siatkarzami z Bielska-Białej starcie z siódmą drużyną po rundzie zasadniczej. Czy zawodnicy BBTS obawiają się tego spotkania. - Na pewno nie. W lidze dwukrotnie byliśmy lepsi, więc na pewno mamy psychiczną przewagę nad rywalem. Nie znaczy to jedank, że lekceważymy zespół z Suwałk. Również oni potrafili sprawić niespodzianki, jak chociażby wygrana nad Pekpolem Ostrołęka. Trzeba na nich uważać, to młody zespół - analizuje trene Bułkowski.

- To jednak po naszej stronie będzie pewnego rodzaju handicap, bowiem dwa pierwsze spotkania gramy u siebie. Ślepsk na wyjazdach radził sobie słabo, wygrał zaledwie dwa mecze. Nam na pewno pomogą też kibice - kończy szkoleniowiec siatkarzy. A nasz portal wspólnie z bielskim klubem przygotował dla Czytelników konkurs. Do wygrania są dwie podwójne wejściówki na sobotnie oraz niedzielne zawodowy. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy... wysłać maila na adres: [email protected].

Oba spotkania fazy play-off rozegrane zostaną w hali przy ul Bratków 16. W sobotę o godz. 17.00, w niedzielę o 11.00.

Foto: Bartłomiej Budny

bak