W dwóch pierwszych setach bielskie siatkarki nie potrafiły nawiązać rywalizacji z Impelem Wrocław. Ta sztuka udała się dopiero w ostatnim secie, przegranym dopiero w końcówce.

Dwie pierwsze odsłony w dość łatwy sposób padły łupem wicemistrzyń Polski. Bielszczanki w obu przegranych setach słabo przyjmowały, a co za tym idzie nie potrafiły również skończyć własnego ataku. Nieco więcej walki obserwowaliśmy w kolejnej odsłonie, chociaż to wrocławianki od początku kontrolowały grę (13:16). W końcówce skuteczne ataki Natalii Bamber-Laskowskiej pozwoliły gospodyniom zbliżyć się nawet na punkt, ale w decydującej fazie więcej zimnej krwi zachowały rywalki.

Najlepiej punktującą siatkarką w bielskiej drużynie była Bamber-Laskowska (14 pkt).

BKS Aluprof Bielsko-Biała - Impel Wrocław 0:3 (14:25, 19:25, 21:25)

BKS: Muhlsteinova, Beier, Lis, Bamber-Laskowska, Horka, Moskwa oraz Wojtowicz (libero), Łyszkiewicz, Strózik, Trojan, Wilk.