Wygraną zakończyły rok siatkarki Leszka Rusa. W poniedziałek w hali pod Dębowcem bielszczanki gładko odprawiły PTPS Piła. MVP spotkania wybrano Heike Beier.

Od samego początku kontrolowały przebieg spotkania bielskie siatkarki, chociaż już w premierowej partii musiały nieco podkręcić tempo po drugiej przerwie technicznej (13:16). W drugiej odsłonie rywalizacji zespół poprowadziła do kolejnej wygranej Heikie Beier, a wyraźnie rozluźniony BKS Aluprof (20:20) dość niespodziewanie w końcówce zdobył tylko punky przy pięciu "oczkach" zawodniczek z Piły.

W czwartym secie gospodynie szybko zdobyły przewagę i momentalnie doprowadziły do szczęśliwego końca meczu.