- Absolutnie wszystkim życzę spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku - mówi Janusz Szymura, prezes mistrzów Polski w futsalu.

- Jest takie powiedzenie, że piłka nożna to najważniejsza z tych nieważnych rzeczy, a Święta są idealnym momentem do nabrania właściwego dystansu, jeśli chodzi o to co na co dzień dzieje się na zielonych boiskach i na parkietach. Więc tego dystansu życzyłbym zarówno zawodnikom, szkoleniowcom, jak również naszym sympatykom i samemu sobie - tłumaczy sternik drużyny z Cygańskiego Lasu.

- Mówiąc o dystansie w pierwszym rzędzie mam na myśli czas poświęcany dla najbliższych, z korzyścią dla nich. Składam również życzenia zdrowia, tego niezbędnego sportowcom do uprawiania ich ulubionej dyscypliny, oraz tego koniecznego nam wszystkim, decydującego o „żyć albo nie”. Żeby nam tego zdrowia nie zabrakło! Absolutnie wszystkim życzę spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku - przekazuje za pośrednictwem strony internetowej Janusz Szymura.

db