Od dwóch dni w Unisławie rozgrywane były Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (do lat 20) w futsalu. W finale po złoto sięgnęli zawodnicy bielskiego Rekordu, którzy pokonali Wisłę Kraków. Najlepszym strzelcem turnieju został Łukasz Biel.

Po drodze do końcowego triumfu biało-zieloni pokonali w fazie pucharowej turnieju Junior Hurtap Łęczyca (5:3), Unisław PBDI Team (5:3) oraz w finale krakowską Wisłę (4:1). Najlepszym strzelcem mistrzostw Polski do lat 20 został zawodnik bielskiej drużyny - Łukasz Biel, którego dwie bramki w finale przechyliły szalę zwycięstwa.

To pierwsze złoto w historii bielskiego klubu w najbardziej prestiżowej kategorii wiekowej. Przypomnijmy, że tytułu mistrza Polski bronią w tegorocznych rozgrywkach futsal ekstraklasy seniorzy drużyny z Cygańskiego Lasu.