Pierwsze zwycięstwo za komplet punktów odnieśli siatkarze Piotra Gruszki. BBTS wygrał w trzech setach z MKS Banimex Będzin. MVP spotkania wybrano Bartłomieja Neroja.

Mecz od początku przebiegał pod dyktando bielszczan, którzy w pierwszej partii szybko uzyskali prowadzenie. Pod koniec seta przewaga nieco stopniała, jednak premierowa odsłona meczu padła łupem gości. Drugi set był nieco bardziej zacięty. Od początku do końca gra toczyła się punkt za punkt, a w końcówce odskoczylo gospodarze (22:20). Efektowna końcówka pozwoliła na drugie zwycięstwo BBTS.

W trzeciej odsłonie bielscy siatkarze momentalnie zyskali kilka punktów przewagi (16:12), których nie oddali do końca spotkania. Siatkarze z Bielska-Białej odnieśli pierwszą wygranąza trzy punkty, a spory wkład w sukces miał Jose Luis Gonzalez (16 pkt).

MKS Banimex Będzin - BBTS Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 23:25, 21:25)

BBTS: Neroj, Gonzalez, Ferens, Sobala, Kapelus, Buniak oraz Dębiec (libero) oraz Kwasowski.