Aleksandra Trojan poprowadziła BKS Aluprof do czwartej wygranej w sezonie. Bielszczanki udanie nadrobiły zaległości i wciąż plasują się w czołówce rozgrywek.

Bielszczanki wtorkowy mecz rozpoczęły wyśmienicie. Prowadziły już na pierwszej przerwie technicznej (8:5), a wraz z biegiem seta sukcesywnie powiększały przewagę. Po gładkiej wygranej w pierwszej partii, w drugiej zespół Leszka Rusa nie radził już sobie tak łatwo. Gospodynie w pewnym momencie straciły nawet kontakt z rywalkami (19:21), ale w końcówce zachowały więcej zimnej krwi.

Zespół z Legionowa skuteczną serię przeprowadził w końcówce trzeciego seta (18:14). BKS Aluprof nie był w stanie dogonić już przeciwniczek, ale bielszczanki swoją niemoc skutecznie powetowały sobie w czwartej odsłonie rywalizacji.