Młoda drużyna ze Świętochłowic nie miała najmniejszych szans w starciu z DAAS Basket Hills. Bielscy koszykarze szybko zyskali przewagę i po raz trzeci sięgnęli po zwycięstwo.

Bielszczanie znakomitą skuteczność pod koszem gości prezentowali od samego początku. Już po pierwszej połowie prowadzili ponad dwudziestoma punktami, a spory wkład w ten sukces miał niesamowicie skuteczny kwartet Grzegorz Błotko, Piotr Karnia, Grzegorz Szybowicz i Wojciech Żak. Gospodarze znakomicie zaprezentowali się zwłaszcza w trzeciej kwarcie, którą wygrali różnicą 33(!) punktów.

Najskuteczniejszym koszykarzem bielskiej drużyny został Błotko, który rzucił 23 punkty.

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - SALESIA Świętochłowice 126:54 (28:18; 29:16; 36:6; 33:14)