W trzech meczach BKS Aluprof zdobył komplet dziewięciu punktów. W sobotę bielszczanki odniosły zwycięstwo w Bydgoszczy. Grały skutecznie i nie straciły nawet seta.

Wyrównana rywalizacja w pierwszym secie trwała do drugiej przerwy technicznej. Następnie kilka punktów z rzędu zdobył zespół Leszka Rusa, który sięgnął po wygraną w tej partii. Drugi set miał bardzo podobny przebieg, z tą jednak różnicą, że dłużej utrzymywał się wynik remisowy (19:19). Końcówka ponownie należała do przyjezdnych, który zdobyły sześć "oczek", tracąc tylko jeden punkt.

Trzecia partia rozpoczęła się sensacyjnie. Bydgoszczanki szybko wypracowały sobie przewagę (11:5), by za chwilę ją stracić (14:16). Ostatecznie zmienniczki wprowadzone na parkiet w połowie seta utrzymały prowadzenie i wygrały kolejny mecz.

Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (22:25, 20:25, 21:25)

BKS: Horka, Lis, Muhlsteinova, Trojan, Beier, Łyszkiewicz, Wojtowicz (libero) oraz Strózik, Wilk, Bamber-Laskowska.