Jednym punktem MOSiR Cieszyn pokonali w kolejnym spotkaniu koszykarze DAAS Basket Hills. Debiutujący w lidze kadeci musieli uznać wyższość MKKS Rybnik.

Po wyśmienitym początku meczu w wykonaniu Basket Hills, z czasem drużyna z Cieszyna doprowadziła do remisu, a nawet wyszła na dziesięciopunktowe prowadzenie. Pod koniec trzeciej kwarty gospodarze doprowadzili do remisu, a w trzech ostatnich minutach ostatecznie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Najskuteczniejszy w bielskiej ekipy był Grzegorz Szybowi (19 punktów).

DAAS Basket Hills Bielso-Biała - MOSiR Cieszyn 71:70 (12:13; 11:19; 32:21; 16:17)

***

W pierwszym meczu sezonu, debiutujący w lidze zespół bielskich kadetów (U16), zmierzył się z drużyną z Rybnika. Młodzi koszykarze momentami dotrzymywali kroku rywalem, ale w ostatecznym rozrachunku musieli uznać wyższość bardziej doświadczonych kolegów.  Najskuteczniejszym zawodnikiem w zespole gospodarzy był Maciej Wojdyła, który rzucił 18 punktów.

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - MKKS Rybnik 50:110 (12:29; 15:33; 16:28; 7:20)