Trzeci mecz w Bobolicach i trzecie zwycięstwo zanotował w niedzielę BKS Aluprof. Zespół trenera Leszka Rusa pokonał na koniec turnieju w czterech setach Naftę Piła.

Mecz bielszczanek zapowiadał się bardzo ciekawie. Tym razem trener Leszek Rus dał zagrać wszystkim bielskim siatkarkom, które zabrał ze sobą do Bobolic. W pierwszym secie BKS szybko zyskał przewagę, której nie oddał już do końca. Druga partia toczyła się podobnie do pierwszej. Identyczny był również efekt końcowy.

W trzecim secie siatkarki z Bielska-Białej były górą tylko na początku. Zespół z Piły wyrównał i systematycznie powiększał przewagę. W efekcie Nafta wygrała seta i przedłużyła swoje szanse na zwycięstwo. Nadzieje szybko jednak prysły. Czwarty set od początku kontrolował BKS Aluprof, który szybko zyskał sporą przewagę (19:9) i wygrywając niedzielny mecz, zapewnił sobie wygraną w turnieju.

MVP: Mariola Wojtowicz

BKS Aluprof Bielsko-Biała - PGNiG Nafta Piła 3:1 (25:21, 25:18, 15:25, 25:17)
BKS: Wilk, Bamber-Laskowska, Strózik, Łyszkiewicz, Trojan, Pelc, Wojtowicz (libero) oraz Klein, Piśla, Muhlsteinova, Horka, Lis.

Oprócz zwycięstwa w całym turnieju bielszczanki zdobyły również kilka nagród indywidualnych:
najlepsza libero: Mariola Wojtowicz
najlepsza blokująca: Aleksandra Trojan
najlepsza broniąca: Koleta Łyszkiewicz