Orange Sport transmitować będzie wszystkie spotkania turnieju UEFA Futsal Cup (27-30 sierpnia). - Zainteresowanie turniejem jest spore - mówi Marek Homa, dyrektor zawodów.

Do początku imprezy został już tylko nieco ponad tydzień. Jak przyznaje dyrektor bielskiego turnieju, wszystkie najważniejsze sprawy zostały już przez organizatorów załatwione. - Właśnie ustalone zostały ostatnie szczegóły z telewizją Orange Sport, która pokaże wszystkie mecze turnieju. Relację z zawodów telewidzowie znajdą również w programie "Sport raport" - mówi Marek Homa, który zapewnia, że kanał wkrótce wyemituje zwiastun zapowiadający zmagania w Bielsku-Białej.

Zainteresowanie zmaganiami z udziałem futsalowych mistrzów Polski jest również spore wśród samych mieszkanów miasta. - Wkrótce mamy otrzymać szczegółowe dane dotyczące sprzedaży wejściówek, ale mogę powiedzieć, że zainteresowanie jest spore - dodaje nasz rozmówca. To z pewnością efekt szeroko zakrojonej promocji samego turnieju w mediach.


Więcej informacji o turnieju na stronie www.uefacup2014.pl.

- Na mieście pojawiły się m.in. banery reklamowe promujące wydarzenie. O turnieju informują również partnerzy medialni - przyznaje menedżer futsalowej drużyny, który w ostatnich dniach miał sporo pracy. W hali pod Dębowcem udało się zainstalować specjalną nawierzchnię sprowadzoną z Francji. Trwają również ostatnie prace organizacyjne, a ponadto jeszcze w piątek przy Karbowej bielszczanie rozegrają ostatni sparing, a ich przeciwnikiem będzie beniaminek czeskiej ekstraklasy.

Po turnieju specjalna nawierzchnia pojawi się w Cygańskim Lesie. - Mata po zawodach zostanie położona w naszym obiekcie. Rekord będzie pierwszym klubem w kraju, który korzystał będzie z takiego parkietu - dodaje Homa.

Program turnieju UEFA Futsal Cup w Bielsku-Białej:

27 sierpnia (środa)
FS Ilves Tampere - FK Lokomotyvas Radviliskis (17.00)
Rekord Bielsko-Biała - Perth Saltires (19.30)

28 sierpnia (czwartek)
Perth Saltires - FS Ilves Tampere (17.00)
Rekord Bielsko-Biała - FK Lokomotyvas Radviliskis (19.30)

30 sierpnia (sobota)
FK Lokomotyvas Radviliškis - Perth Saltires (17.00)
Rekord Bielsko-Biała - FS Ilves Tampere (19.30)

bak